24 Nisan 2014 Perşembe
Hibe Kredi Nasıl Alınır
Hibe Kredi Nasıl Alınır
Bir çoğumuzun hayalidir kendi işimizin sahibi olmak. Yıllardır bir işletmede çalışırız, emek veririz, işi en püf noktasına kadar öğreniriz ve sonra karar veririz. Kendi işimizi kurmak. Ancak yeterli sermayemiz yoksa ne...

Bir çoğumuzun hayalidir kendi işimizin sahibi olmak. Yıllardır bir işletmede çalışırız, emek veririz, işi en püf noktasına kadar öğreniriz ve sonra karar veririz. Kendi işimizi kurmak. Ancak yeterli sermayemiz yoksa ne yapacağız. Yada bu işe nasıl ve nereden başlayacağız. Bu soruların cevabını bulamaz isek hayallerimiz sürekli olarak havada kalmaya mahkum oluyor.

Yaklaşık olarak 6-7 yıldır devlet birçok girişimciye, kendi işini kurmak isteyenlere, yeni mezun üniversitelilere, ev hanımlarına, işini büyütmek isteyenlere, köylülere ve daha bir çok kesime hibe kredisi adı altında ve daha sonrada mikro kredi olarak 0 faizli ve geri ödemesiz kredi imkanı tanımaktadır.

Bunların hepsi heyecan verici ama bu kredilere nasıl ulaşılır. Nasıl hibe kredi alınır? Nereye başvurulur? Hangi prosedürleri uygulamak gerekir? Bu gibi daha birçok soruyu duyar gibi oluyorum. İnanın bu soruların cevabı hiçde zor değil. Başlangıçta çok karmaşık görünsede hibe kredi nasıl alınır adlı kitap bu işi çoktan çözmüş.

Hibe kredilerine başvurmak için bir çok ajans firmalar var. Ancak bunlara verilen komisyonlar hiçde az değil. Bu sorunu ortadan kaldırmak için hazırlanan hibe kredi nasıl alınır adlı kitap size yol gösterici bir rehber gibi yardımcı oluyor. A’dan Z’ye kredi almak için gerekli adımları atmanıza yardımcı oluyor. Bu kitaptan faydalanan bir sürü kişinin elde ettiği tecrübeleri ve başarı hikayelerini kitapta bulabiliyorsunuz. Her biri ders alınacak nitelikte yaşam hikayesi. Hepsi devletin verdiği hibe krediler sayesinde kendi işlerinin patronları olmuşlar.

Eğer sizde hibe kredi ve sonrasında işinizi geliştirek için mikro kredi almak istiyorsanız bu kitaba bir göz atın derim. Hepinize hayırlı ve bol kazançlı işler dilerim.

 

FacebookTwitterGoogle+

// Hibe Kredi Nasıl Alınır // için 1 Yorum

  1. Hibe Kredi diyor ki:

    Günümüzde hibe kredinin halen ne olduğunu bilmeyen insanlar varken devletin girişimcilere verdiği bu destek arasındaki uçurum ne kadar derin…

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz

Benzer Haberler
Yukarı Geri Ana Sayfa

vajinal mantar tedavisi
Başbakan Kim Olacak? İşte CevabıBaşbakan Kim Olacak? İşte CevabıHer yaratılan varlık bir kudret...
Vajinal Mantar TedavisiVajinal Mantar TedavisiEğer bu yazıyı bulmuş iseniz...
Satılık Alman Dev TavşanlarıSatılık Alman Dev TavşanlarıTavşanlar, gerek besleme kolaylığı ve...
Türkler Nasıl Müslüman OlduTürkler Nasıl Müslüman Olduİlk Türk Devleti olan Hun...
Deniz Gezmiş KimdirDeniz Gezmiş KimdirDeniz Gezmiş’i bir cümle ile...